Oyun dünyasında önemli bir yere sahip olan David Jaffe ve ekibi şimdi yeni bir Iron Man oyunu üzerinde çalışıyor.

David Jaffe, oyuncuları epey heyecanlandıracak bir açıklamada bulundu. Şu an yeni bir Iron Man oyunu üzerinde çalıştıklarını açıkladı. Iron Man’i özellikle filmlerden tanıyoruz fakat pek çok oyunu da çıkarıldı ve şimdi bir yenisi daha geliyor. Üstelik bu oyun VR tabanlı olacak. PlayStation VR platformu için özel olarak geliştirilen yapım, sizi Iron Man evreninin içerisine daha fazla sokacak.

Oyun sırasında sisteminize bağlı olan mikrofon aracılığı ile J.A.R.V.I.S yapay zekasını kullanabileceksiniz. Böylece oyun içinde sevdiğiniz karakterinizle sıkı bir iletişim içerisinde olabileceksiniz. Iron Man olarak çeşitli görevlere çıkarak başarılı olmaya çalışacaksınız.

David Jaffe Ekibi Yeni Bir Iron Man Oyunu Üzerinde Çalışıyor

Amerikalı ünlü video oyunu tasarımcısı David Jaffe, üzerinde çalıştığı oyun projelerinde genellikle çok başarılı oluyor. Bu sebeple alanında saygı duyulan bir isim ve onun bulunduğu yeni Iron Man çalışmasının da çok iyi sonuçlar vermesi bekleniyor. Eski God of War oyunlarında da çalışan ve genel olarak PlayStation 2 üzerinde çok başarılı olan David Jaffee ve ekibinin yeni projeleri merakla bekleniyor.

Iron Man VR sürümü için şu an için fiyat ve çıkış tarihi bilgisi bulunmuyor. Ekip oyun üzerinde çalışmayı sürdürüyor ve proje bitmeye yakın bu bilgileri de açıklayacaktır.

Total War Arena Açık Beta Sürümü Çıkışını Gerçekleştirdi

CEVAP VER