Geçtiğimiz hafta Darkorbit Spectrum ve Venom goliath tasarımlarını ele almıştık. O yazımıza buradan ulaşabilirsiniz. Bu hafta ise , Diminisher ve Solace tasarımlarını inceleyeceğiz.

Öncelikle Sentinel‘den başlayalım. Sentinel 250.000 Uridium değerinde bir kalkan gemisidir. Kale özelliğine sahiptir. Bastion tasarımda olduğu gibi golinizin kalkan puanını % 10 arttırır. Kale özelliği ile bir kale işlevi görür ve özellikle teke tek kapışmalarda oldukça etkilidir. Tasarım bakımından en güzel gemilerden biridir. Kale özelliğinin dolum süresi 20 dakikadır. Kale özelliğinin en etkisiz özellik olduğu söylense de teke tek mücadelelerde kullanıldığında işlevinin gayet mantıklı olduğu görülecektir.

diminisher

Diminisher ise 250.000 Uridium değerinde bir vuruş gemisidir. Kalkan Zayıflatma özelliğine sahiptir. Enforcer tasarımında olduğu gibi vuruş gücünü %5 arttırır. Kalkan zayıflatma özelliği ile rakip uzay gemilerinin kalkanlarını çok hızlı bir şekilde bitirebilir. Diminisher, oynanım açısından oldukça estetik bir görünüşe sahiptir ve görünüm itibari ile ekranda en iyi hakimiyet kurabildiğiniz gemilerden biridir. Kalkan zayıflatma özelliğinin dolum süresi 20 dakikadır.

Ve son olarak gelelim Solace‘ye.. Solace, 250.000 Uridium değerinde bir kalkan gemisidir. Nano Küme Tamiri özelliğine sahiptir. Bastion tasarımda olduğu gibi golinizin kalkan puanını % 10 arttırır. Nano Küme Tamiri özelliği kullanıldığında toplam darbe puanınız 50% oranında artar. Ayrıca Gruptaki üyeler sizle aynı haritadaysa darbe puanları %25 oranında artar. Solace‘nin tasarımı özellikle patlamaya yakın olduğunuz anlarda ani olarak darbe puanınızı arttırmasıyla oldukça kullanışlı bir tasarımdır. 5 kişilik bir grupta herkesin Solace olduğunu düşünürsek iyi ve zor patlatılan bir ekiple karşı karşıya kalmış oluruz.

CEVAP VER