Türk insanının kazı çalışması yapan dozer ve kepçeleri izlemeye olan düşkünlüğü herkesin malumu. Özellikle sosyal medyada bu konuyla ilgili birçok komik içerik yazılıp çizildi. Astragon Entertainment tarafından geliştirilen Construction Simulator 2015 (İnşaat simülatörü) oyunu da inşaat çalışmalarını yalnızca izlemekle yetinmeyip bizzat yönetmek isteyenler tarafından beğeniyle oynanan bir oyun olarak karşımıza çıkıyor.

Oyuncuların beğenisine sunulalı 1 yılı aşkın bir süre geçen bu oyun, üretici firmanın üstün gayretleri sonucu bugün yedinci kez DLC güncellemesi almayı başardı. Geliştirdiği oyunu sattıktan sonra da sürekli olarak güncelleme vererek oyuncuların gönlünü kazanan Astragon Entertainment firması bu sayede en çok satan inşaat simülatörünü geliştirmeyi de başarmış durumda.

Bu oyun da nedir?

Steam üzerinden satın alabileceğiniz oyunda size verilen şantiye alanlarındaki araçları doğru şekilde yönlendirmeniz bekleniyor. Kimi zaman yeni bir bina dikecek, kimi zaman da köprü inşa edeceksiniz. Bunları yaparken kamyonları, vinçleri ve beton mikserlerinin yanı sıra dozerleri de hareket ettirmeniz gerekecek.

DLC’de birbirinden yeni mikser kamyonları var

Bugün yayınlanan yeni DLC ile yalnızca 1.99 €’lık fiyatla satışa sunuldu. Birbirinden güzel yeni beton mikseri modelleri oyunda yerini almış oldu. Ayrıca inşa edebileceğiniz yeni bina modelleri de cabası. Her biri resmi olarak lisanslanan MAN TGX Euro 6 kamyon ve LIEBHERR HTM 1204 ZA beton mikserini yönetmek için bu yeni DLC’yi Steam’den satın almayı unutmayın.

CEVAP VER