MMORPG tarzı oyunlar deyince aklınıza hangi oyun geliyor? Benim kesinlikle geliyor biraz yaşınız varsa benim gibi kesinlikle bu oyunu oynayarak büyümüşsünüz demektir. bir türlü eskimiyor ve yoluna tam gaz devam ediyor. Oyunun değişik bir versiyonu çıktı o da hiç fena gözükmüyor. Oynamayanlara biraz spoiler verelim.

World of Warcraft 2004 yılında piyasa çıktı ve o dönem büyük bir ses getirdi. Daha dün gibi hatırlıyorum, Knight Online ve Counter Strike’ın deli gibi oynandığı o dönemlerdi. Aslında World of Warcraft: Legion dan bahsetmek istiyorum. The Burning Crusade 2007 yılında çıkmıştı seri takipçiler bilir bu paketin altıncı versiyonu olarak da World of Warcraft: Legion çıkarıldı. Oyunun hikayesi ise Sargeras emrindeki Burning Legion ordusunun Azeroth topraklarına geçiş yapmasını anlatıyor. Oyunun grafikleri nasıl? Aslında oyun hiç bir zaman Ooo harika görselleri varmış dedirtmedi, sıradan bir görüntüyle bu konuma geldi. Bu sözlerimden Legion için kötü olduğu gibi anlaşılabilir ancak öyle değil zaten oyuncular görsellikten çok senaryoya önem veriyor.

Sizlerde gerçek bir Warcraft oyuncusuysanız senaryo ile daha çok ilgilenirsiniz. Oyundaki yenilikler oynanabilirliği arttırıyor kesinlikle ancak karakter geliştirme süreci hala çok sıkıntılı.

CEVAP VER