Paradox Interactive tarafından geliştirilen Cities: Skylines oyunu, halihazırda Steam üzerinden satın alabileceğiniz en eğlenceli ve gelişmiş şehir yönetme simülasyonları arasında yer alıyor. Kendi şehrinizi inşa ettikten sonra sürekli gelişen nüfusu yönlendirebileceğiniz bu oyunda tıpkı bir belediye başkanı gibi hareket edebilmeniz mümkün. Oyunda alt geçit ve köprülerden tutun, kavşaklara ve otobanlara kadar çeşitli yollar inşa ederek şehrinizde yaşayan halkın ulaşım ihtiyacına cevap vermeniz gerekiyor. Tüm bunlara ek olarak şehir halkının kalkınması için yeni geçim kaynakları bulmanız, fabrika ve atölyeler açarak onların refah seviyesini yükseltmeniz de sizden beklenenler arasında yer alıyor. Eğer bu tür simülasyon oyunlarına meraklıysanız, Cities:Skylines’ı mutlaka denemeniz tavsiye edilir.

Sürekli olarak güncellenen ve yeni DLC’lerle oyuncuların takdirini kazanmaya devam eden bu muhteşem oyuna son olarak yeni bir güncelleme daha verildi. Bu sefer oyunda kurduğunuz şehirleri doğal afetler vuracak! Hiçbir şehrin güvende olmadığı Natural Disasters paketini indiren oyuncular; sel, deprem, tsunami ve yangın gibi afetlerle mücadele etmeye çalışacaklar. Öyle ki, şehrinize meteor bile düşebilir! Doğal afetlere karşı acil durum planlarınızı hazırlamanız ve şehri hazırlıklı getirmenin faydasını görebilirsiniz. Afet anında şehir halkını uyararak onların hayatını kurtarabilmeniz de mümkün.

Oyunun Steam sürümüne sahipseniz bu adrese tıklayarak yakın tarihte kullanıma sunulacak olan doğal afetler paketini indirebilir, şehir halkının afetlerle mücadelesinde onlara yardımcı olmaya başlayabilirsiniz.

CEVAP VER