Call of Duty deyince akla her zaman ağır silahlar çatışma geliyor. Oyuna  gelen zombi modu ile gerçekten farklı bir oyuna büründü diyebiliriz. Açıkcası oyunun serilerine bakıldığında evet artık böyle bir mod gelmeli dedik  mi? Elbette hayır herkes için süpriz oldu.

Oyunda neler var? Gözlerinden ışık saçan zombiler, bizi bekleyen çok sayıda canavar var. Zombi modu oyun için olumlu bir yama olmuş diyebiliriz farklılık adına böyle birşey yapıldığı açıkça ortada oyunda harita sistemi de son derece iyi oturtulmuş, haritalar sayesinde yolumuzu bulmak son derece kolay görevleri de bir o kadar hızlı ve zorlanmadan yapıyoruz  bu sayede, zamanımızı harita da yer aramak  yerine oyuna ayırmak kesinlikle çok daha mantıklı bir hareket olarak gözüküyor.

Oyunda çoklu mod sayesinde dilerseniz 4 kişi aynı anda oynayabiliyorsunuz. İsteyenler tek başına da oyunu oynayabilir. Xbox da dahil olmak üzere çoklu mod da oyun oynanabiliyor. Oyunun senaryosunun geçmiş ile bir bağlantısı yok devam niteliğinde değil o yüzden farklı ve güzel bir senaryo sizleri bekliyor.

CEVAP VER