8 Ocak 2017’de çıkışını gerçekleştiren oyunda, İngilizce’ye arayüz desteği sağlanırken, İngilizce haricinde hiçbir dile destek sağlanmıyor.

, modern unsurlara sahip klasik bir oyun olarka tanımlanabilir. Bu oyunda bir WW komutanı Erwin Freud’u taklit edeceksiniz. Bu asker, bir SS komutanı tarafından kontrol edilemeyecek kadar gizemli bir uzaylı eser kullanılmasını durdurmakla görevlendirildi. Savaş sırasında, uzaylı eser ölümsüzlük ve insanüstü özellikler ile kutsanmış ve lanetli olan Erwin’i etkiliyordu, insanın uğruna onu yok ettiğini, gücünün çok büyük olduğunu öne sürdü. 70 yıldan fazla bir süre hapis yattıktan sonra Birleşmiş Milletler ona bir seçim yapana kadar bir Alman oldu: bu hücrede sonsuza kadar çürüyen ya da eserleri tekrar durdurmak için savaştı ancak bunları yok edemedi. Tüm dünyayı yok etmek için bir planla bu oyunda adeta geri dönüyoruz.

Kontroller, bu tarz oyunlarda olduğu gibi Burgers 2 oyununda da oldukça basit. Burgers 2 oyununda kendinizi başlangıçtan beri keşfedilebilen, askerlerden uzaylılara kadar çeşitli düşmanlarla dolu çeşitli bölgeler içeren bir haritada bulacaksınız. Ancak bu alanlarda, belirli bölgede göreviniz yoksa düşmanları vurmaktan başka yapılacak bir şey yok. BM ana kampınızda komuta görevlisi, sıklıkla toplanacak, suikast veya kurtarma hedeflenecek çeşitli misyonlarla görevler verecektir. Temel kamp, ​​tüm operasyonların merkezidir ve harcama için kullanılan bir kaynaktır. Elimizde çok fazla silah var, gerçekten çok silahımız var ve çok iyi silahlarımız var!

Burgers 2’de savaş sistemi de oldukça basit. Sizin ve bazı düşmanların, ölmek dışında mermi ve diğer saldırıları atlatmasına ve atmasına izin veren kaçma mekaniği var. Ayrıca melee oyununu kullanma yeteneğine sahipsiniz. Bazı patronların yanı sıra, bu oyunda bosslar ile dövüş çok zor değil. Oyunu kavradığınızda bosslar bile size zor gelmeyecektir.

Bir başka önemli şey, Power Bar’ın dolduğu Powers’dur. Melee Boost, Blast (etrafınızdaki lokal bir patlama) ve çevrenizdeki zamanı yavaşlatacak olan Slow Motion olmak üzere üç farklı güç var. Bunlar çok güçlü ve daha zor dövüşleri kazanmanızı sağlayacak. Kimi zaman bu eşyalar aleyhinize de kullanılabilir.

Bu oyun ile birlikte, daha önce görmediğiniz bir oyuna atılmış olacaksınız. Çünkü oldukça orjinal ve güzel fikire sahip bir oyun tasarlanmış. Çok oyunculu oynamaya kalktığımda ise maalesef hayal kırıklığına uğradım. Çünkü her iki tarafın ağı güzel olsa da gecikme gibi önemli bir problem bulunuyor oyunun içinde. Multiplayer için olumsuz bir söz söylemek mümkün olabilecektir.

Burgers 2, Unity ile yapılmış 3B grafiklere sahiptir. Dokular ve modeller, dinamik aydınlatma, gelişmiş gölgelendiriciler, yansıtıcı yüzeyler, malzeme işleme vb. modern efektler için yeterli nitelikleri taşıyor. Oyundaki Ses tasarımı yeterlidir, ancak dürüst olmak gerekirse sadece yeterli, fazlası yok. Sesler birbirine oldukça benziyor ve oyuncuyu etkilediği tam olarak söylenemez.

CEVAP VER