Bu hafta hangi oyunlar en fazla sattı? İşte buna dair listeyi sizlere sunuyoruz.

Oyun dünyasında bu hafta oldukça hareketli geçti. Uzun bir zamandır beklediğimiz Ubisoft’un yeni yapıtı bu hafta piyasadaydı. Bu yüzden pazara yeni bir hareketlilik geldiğini ifade edebiliriz.

İLK SIRADA FOR HONOR VAR

Listenin ilk sırasında For Honor bulunuyor. Tanıtıldığı günden bu yana büyük merakla beklenen oyun satışa sunulmasıyla beraber yüksek satış rakamlarına ulaşmayı başardı. For Honor, şuana kadar gösterdiği performans ile de oyuncuları memnun etmiş gibi gözüküyor. Bu durum önümüzdeki haftalarda da For Honor’ın liderliği korumasını sağlayabilir.

İKİNCİ SIRA SNİPER ELİTE 4’ÜN

Sniper Elite 4 de tıpkı For Honor gibi beklenen oyunlardan biriydi. Sniper Elite serisi kemik bir kitleye sahip ve bu yüzden yeni oyun da büyük ilgi gördü. Sniper Elite 4 özellikle grafik kalitesiyle dikkat çekmeyi başaran oyunlardan oldu. Keskin nişancılık yaptığımız oyunda nişan almanın biraz daha zorlaştırılmış olması oyuna güzel bir gerçekçilik de katıyor.

ÜÇÜNCÜ SIRA GTA 5’İN

Yıllar yıllar önce çıkmasına rağmen GTA 5 hala satış listelerinde başları çekiyor. Bu hafta da GTA 5 çok yüksek bir satış rakamı elde etti ve listenin üçüncü sırasına yerleşti.

DÖRDÜNCÜ SIRA FIFA 17’NİN

Ünlü futbol simulasyonu çıkışının üzerinden bir süre geçmiş olmasına rağmen hala çok satın alınıyor.

BEŞİNCİ SIRADA BATTLEFİELD 1 VAR

FPS türünde en kaliteli oyunlardan olan Battlefield serisi, Battlefield 1 oyunu ile yine göz dolduruyor. Birinci Dünya Savaşı temalı oyun çok seviliyor.

 

CEVAP VER