Bu içeriğimizde sizlere Nisan ayı içerisinde piyasaya sürülecek olan, merakla beklenen beş oyunu taktim ediyoruz!

OUTLAST 2

Listemizin ilk sırasında kuşkusuz en fazla beklenen oyunlardan biri olan Outlast 2 yer alıyor. Outlast 2, 25 Nisan 2017 tarihinde piyasaya sürülecek. Outlast serisini bilmeyenler için ifade edelim ; Ünlü bir korku oyunu serisidir. Farklı yapısı ile dikkat çekmiş, kaliteli grafikleriyle de ön plana çıkmıştır. İşte şimdi ikinci oyunu geliyor!

MARİO KART 8 DELUXE

Bu ayın en fazla beklenen oyunlarından biri de Super Mario Kart 8 Deluxe ! Ünlü oyun yıldızımız Super Mario, yeni maceralarıyla bizlerle olacak.

DRAGON QUEST HEROES 2

Kendisine has kemik kitlesi bulunan Dragon Quest Heroes 2’nin esasında tam ismi Dragon Quest Heroes 2 : The Win Kings and The Prophecy of the end… İşte oyun bu kadar uzun bir isme sahip. Ancak buna rağmen serinin bazı hayranları bu ismi şimdiden ezberlemiş durumdalar.

YOOKA LAYLEE 

Yooka Laylee oyunu ilginç hikayesi ile fantastik grafiklere sahip, masal tadında bir oyun diyebiliriz. Çünkü oyunun kainatı sanki masal çevresinden fırlamış gibi. Oyunda bir hazinenin peşine düşen bukelemunu canlandırıyoruz.

PERSONE 5

Ve geldik listemizin son oyununa. Persone 5 oyunu, oyuncuların merakla beklediği bir başka oyun olarak dikkat çekiyor ve elimize ulaşan bilgiye göre oyun satışa çıktı bile! Playstation 3 veya Playstation 4 sahibi iseniz oyunu satın alıp oynamaya başlayabilirsiniz.

 

CEVAP VER