Oyunseverlerin merakla beklediği oyunların başında gelen oyununun çıkacağı tarihe çok az bir süre kala oyunseverler iyice heyecanlandı. Zira merakla beklenen oyun olan ’ın çıkışına 13 gün kala ’un resmi Japonya Blogu üzerinden oyunun oynayış videosu oyunseverlerin heyecanına heyecan kattı.

Berserk and the Band of the Hawk Oyununun İlk Bölümü Gözler Önüne Serildi!

Oyunla ilgili yayınlanan oynayış videosunda oyunseverleri karşılayacak ilk görev karşılıyor. Çünkü oyunun videosundaki karakter insanla savaşıyor. Eğer oyunun animesini ve mangasını izlediyseniz bir noktadan sonra insan kesmeyi bırakı yerine demon keseceğinizin bilincinde oluyorsunuz.

Berserk and the Band of the Hawk Manga Ve Animesiyle Aynı Senaryodan İşleyecek!

Manga ve animeyle ortak senaryoya sahip olacak olan oyun Berserk and the Band of the Hawk ya da orjinal adıyla aşina olduğumuz olacak. Oyun ayıca Golden Age animesinden de sahneleri içinde barındıracak.
-berserkin-yedi-dakikalik-oynayis-videosu-yayinlandi

Berserk and the Band of the Hawk PlayStation 3 İçin de Çıkacak!

Son olarak Berserk and the Band of the Hawk 27 Ekim 2016‘da PlayStation 4, PlayStation 3 ve Bilgisayar platformu için satışa çıkacak. Oyunun satış fiyatı ile ilgili şimdilik bir açıklama yapılmadı. Yine oyunun Türkiye satış fiyatı konusunda herhangi bir açıklama ve bilgi bulunmuyor. İşte oyunun yedi dakikalık oynayış videosu.

CEVAP VER