DC evreninin en sevilen süper kahramanlarının başını çeken Batman, efsanevi kötü karakter Joker’le amansız bir mücadeleye hazırlanıyor. Bugüne kadar birçok oyunu çıkan Batman’ın son oyunu ise Batman: Return to Arkham yapımı olacak. Şuan PS4 ve Xbox One için Kuzey Amerika’da yayınlanan oyun, bu hafta sonuna doğru Avrupa bölgesi için de satışa çıkarılmış olacak. Bu güzel haberi kutlamak için yayıncı Warner Bros, oyun için karşılaştırmalı bir tanıtım videosu hazırladı.

İşin güzel tarafı şu ki, Batman: Return to Arkham oyununu satın aldığınızda yalnızca bir oyunu satın almış olmayacaksınız. Koleksiyon şeklinde satılan ürünü aldığınızda Batman: Arkham Asylum ve Batman: Arkham City oyunlarının “remastered”, yani “yenilenmiş, elden geçirilmiş” sürümlerini de elde etmiş olacaksınız. Bu iki oyunun da grafikleri güçlendirildi, modellemeler yenilendi, ışıklandırma, efektler ve gölgeler daha gerçekçi hale getirildi. Üstelik sadece koleksiyonu satın alan müşterilere özel indirilebilir içerikler de cabası. Eğer sıkı bir Batman hayranıysanız, bu seti kaçırmamanız tavsiye edilir.

Batman: Return to Arkham oyununu satın alan Kuzey Amerikalı oyuncuların yaptığı yorumlara bakılırsa memnuniyet oranının hayli yüksek olduğu söylenebilir. Yapımcı firma Warner Bros’un Batman hayranlarını üzecek herhangi bir kalitesizliğe imza attığı söylenemez.

Batman: Return to Arkham PS4 ve Xbox One platformları için $49.99’dan başlayan fiyatlarla satışa çıkarılacak. Ülkemizde ne zaman satışa çıkacağı ve tahmini fiyatı ise henüz bilinmiyor.

CEVAP VER