Batman: Return to Arkham, PS4 Pro için güncellendi

Batman: Return to Arkham, PS4 Pro için güncellendi

0
449
Batman: Return to Arkham, PS4 Pro için güncellendi

Batman: Return to Arkham oyunu PS4 Pro sahipleri için muhteşem görsel yenilikleri barındıran bir güncelleme aldı. Yeni yayınlanan 1.02 sürüm numaralı yaa, geçtiğimiz Cuma günü PS4 Pro platformu için yayınlandı.

Güncellemede neler var?

Resmi açıklamaya göre son Batman: Return to Arkham güncellemesinde performans ve kararlılık güncellemeleri yapılarak oyunun daha sağlıklı çalışması sağlanmış. Buna ek olarak PS4 Pro’nun sahip olduğu teknik donanım özellikleri göz önünde bulundurularak görsel iyileştirmeler de yapılmış. Böylece oyunun daha akıcı olması ve yüksek FPS değerleriyle oynanabilmesi sağlanmış.

Oyunu oynayan çoğu kişi, kesintili olarak oyunun çökmesinden yana şikayetçiydi. Bu şikayetleri dikkate alan yapımcı firma Warner Bros‘un açıklamasında hem Arkham Asylum hem de Arkham City‘nin bu hataları gideren bir güncelleme aldığı not düşüldü.

İşin kötü tarafı şu ki, duyuruda yer alan “görsel iyileştirmeler”in neleri kapsadığına dair detaylı bir açıklama yapılmadı.

Yabancı oyuncuların sıklıkla kullandığı NeoGAF isimli forum sitesine yazan bir kullanıcı, Arkham Asylum’un çözünürlük tarafında iyileştirmeler aldığını öne sürdü. Buna göre oyun artık 60 FPS’e yakın bir değer sunabiliyor. Reddit‘teki bir kullanıcı da Arkham City’nin eskisinden daha kötü hale geldiğini ve en fazla 30 FPS alabildiğini yazdı. Tüm bunlar kafa karışıklığına yol açsa da, Warner Bros’un yakın zamanda detaylı bir açıklama yapmasıyla durum netlik kazanabilir.

Batman: Return to Arkham halihazırda PS4 ve Xbox One oyun konsollarında oynanabiliyor.

NO COMMENTS

LEAVE A REPLY