Assassin’s Creed Brotherhood oyunu, Ezio üçlemesinin en önemli oyunlarından birisidir. Hikayeye şekil veren Assassin’s Creed Brotherhood nasıl oynanır? Oynanışı hakkında ipuçları…

ASSASSİN’S CREED BROTHERHOOD OYNANIŞ REHBERİ

Assassin’s Creed Brotherhood oyununda diğer Assassin’s Creed yapımlarında da olduğu gibi gizlilik oldukça önemlidir. Oyunda birini takip ederken ona gözükmemeniz gerekiyor ki amacınıza ulaşabilesiniz. Aynı zamanda eğer muhafızlar tarafından aranıyorsanız da epey dikkatli ve gizlilik içerisinde olmak zorundasınız. Bunun için de toplulukları kullanabilirsiniz. Bir yerden bir yere giderken insan gruplarının içerisinden gittiğinizde gizli olursunuz. Aynı zamanda oyunda bulunan hayat kadınlarını kiralayıp bir yerden bir yere gizlilik içerisinde ulaşabilirsiniz.

Oyunda dövüş sırasında bir rakibiniz size saldırı hamlesi yaptığında hemen farenizde sağ tuşa basılı tutup sol tuşa birden basın ve  rakibinizi bu sayede kendi hamlesiyle mat edebilirsiniz. Bunları yaptıkça dövüşlerdeki kombonuz da artacak ve haliyle çok sayıda düşmana karşı tek başınıza savaşabileceksiniz.

Assassin’s Creed Brotherhood oyununda bildiğiniz gibi şehir içinde at sürebiliyorsunuz. Hatta bir atınız var ve bu atınızı sadece tek klavye tuşuyla çağırabiliyorsunuz. Şehir içinde atla gezdiğinizde size karşı bir tehdit olduğunda çok çabuk bir şekilde oradan kaçabiliyorsunuz.

Assassin’s Creed Brotherhood oyununda silahlarınızın ve zırhınızın gücü son derece önemli. Bunun için dükkanlardan alışveriş yapmanız gerekiyor. Kaliteli silahlar ve zırhlar alıp çok daha başarılı olabilirsiniz. Aynı zamanda oyunda gizli bıçağınızın çok kaliteli bir silah. Her ne kadar nişan problemi bulunsada özellikle bir kişinin peşinden koşarken tam önünüzdeyken birden gizli bıçak fırlatın. Rakibinizin tek isabette yere yığılacağını göreceksiniz.

Assassin’s Creed Origins Oynanış Videosu…

CEVAP VER