Assasins Creed 2 oyunu incelemesini sizlerle paylaşıyoruz.

Oyun dünyasında sevilen oyunlardan olan Assanins Creed serisi, seri olabilmesini ilk olarak Assasins Creed 1 versiyonuna borçlu. Ancak Assasins Creed 2 oyununun da gerçekleştirdiği başarıları unutmamak gerekiyor.

EZİO 

Assasins Creed 2 oyununda yönettiğimiz karakter olan Ezio, şuana kadar Assasins Creed oyunlarındaki tüm karakterlerden daha fazla sevilmiştir. Assasins Creed 2 oyununda suikastçi olmadan önceki hayatını da oynadığımız Ezio, karakteri ve özellikleriyle kendisini oyunculara oldukça sevindirmiştir.

GRAFİK KALİTESİ

Assasins Creed 2, sahip olduğu döneme göre çok iyi grafiklere sahip bir oyundur. Oyunda gayet güzel manzaralar size eşlik etmektedir.

as2

GİZLİ BIÇAK

Assasins Creed 2 oyununda gizli bıçağımız bizim için çok değerli. Sessiz suikastlerde gizli bıçağımızı kullanıyoruz. Öte yandan ilaçlar satın alarak sağlığımızda bir problem oluştuğunda kendimizi tedavi edebiliyor, çeşitli kılıçlar kuşanabiliyoruz.

SUİKASTÇİ KARDEŞLİĞİNİ GELİŞTİRME

Assasins Creed 2 oyununda amcamızın villası aynı zamanda suikastçi kardeşliğinin merkezi olarak gözükmekte. Bu villada sahip olduğumuz ufak şehrimiz için çeşitli geliştirmeler organize ediyoruz. Ancak elbette bunun için bir miktar para kazanmış olmamız gerekiyor. Aynı zamanda bu şehir bize düzenli bir gelir kaynağı olarak da geri dönüyor ve yaptığımız harcamaların karşılığını fazlasıyla alıyoruz.

HİKAYE

Assasins Creed 2, hikaye olarak çok iyi düşünülmüş kaliteli bir oyun. Sinema tadında oynayacağınızı düşünüyorum.

GENEL DEĞERLENDİRME

8.7 / 10

Assasins Creed 2 genel olarak çok kaliteli bir yapım ve bu şekilde yüksek bir puanı hakediyor.

 

1 YORUM

CEVAP VER