Assassin’s Creed Origins oyunu ile ilgili pek çok sızıntı gelmeye devam ediyor. Sizlere oyun hakkında elimize ulaşan en taze bilgileri aktarıyoruz.

Assassin’s Creed Origins’in bu yıl içerisinde piyasaya sürüleceği bildiğiniz gibi kesinleşti. Oyunun çıkış tarihi olarak da pek çok platform tarafından 27 Ekim 2017 tarihi gösterilmekte. Yani oyun bu yıl sonbahar aylarında resmen bizlerle buluşacak.

Oyunun ismi, nerede geçeceği, çıkış tarihi gibi bilgiler aslında bir zamandır vardı ancak şu günlerde ortaya oyunun içeriği ile ilgili yeni dikkat çekici sızıntılar ortaya çıktı.

ASSASSİN’S CREED ORIGINS TAM NOT ALMAYA GELİYOR

Assassin’s Creed Origins’de ortaya çıkan sızıntılara göre iki karakteri geliştireceğiz. Bu karakterlerden birisi ana karakterimiz, diğeri de yardımcı karakter olacak.

Oyunda bulunan NPC’ler tıpkı gerçek dünyada olduğu gibi rutin işleriyle ilgilenecekler ve oyunda bulunan gündüz-gece döngüsüne göre hareket edecekler. Olaylara verdikleri tepkiler de son derece gerçekçi olacak.

Oyunun dövüş dinamikleri hususunda ciddi gelişmeler var. Dövüş sahneleri çok daha gerçekçi gözükecek.

Oyunda denizlerin altında da vakit geçireceğiz. Denizlerin altında yer alan pek çok konumda hazine arayacağız.

Assassin’s Creed Origins oyununda, daha önceki oyunlarda görmeye alıştığımız mini haritamız bulunmayacak. Bu harita yerine pusulamız olacak. O pusula ile yönümüzü tayin edeceğiz.

Assassin’s Creed 2 İnceleme Yazısını Okumak İçin Tıklayınız

CEVAP VER