Dünyanın en ünlü savaş simulasyonu yapımlarından biri olar Arma 3 ile ilgili önemli bazı gelişmeler var ! Arma 3‘e tam dört adet DLC eklenecek ve bu DLC’ler birbirinden iyi gözüküyor.

Savaş oyunları günümüzde en fazla tutulan oyun türlerinden biri olarak gösteriliyor. Bu oyunlara sadece erkekler değil bayanlar dahi ilgi gösteriyor. Mesela Counter Strike serisi buna güzel bir örnek olarak gösterilebilir. Bir de bunun savaş simulasyonu tarafı var. Savaş simulasyonu hususunda en ünlü oyunlardan biri de kuşkusuz Arma 3…

Arma 3, piyasaya sürüleli gerçekten de uzun bir zaman oldu. Ancak oyun hala büyük bir kitle tarafından oynanıyor. Hatta oyunun 2013 yılından sonra satın alınma rakamları olarak yapılan açıklama bunu net bir biçimde gösterdi. 2013 yılından bu yana oyun 3 milyondan fazla satmış durumda ki bu da kuşkusuz büyük bir rakam.

ŞİMDİ DE DLC ZAMANI !

Oyundan elde edilen büyük gelirler yapımcısını bir hayli memnun etti ve yeni ek paketler sunulması için çalışmalar başladı.

Oyun için tam dört adet DLC geliyor ! Bu ek paketlerin isimlerinin Arma 3 Jets, Arma 3 Orange, Arma 3 Tac-Ops ve Arma 3 Tanks olacağı bilgisine ulaşıldı. Söz konusu ek paketler yapımcı tarafından YouTube üzerinden yayınlanan bir video ile tanıtıldı. Videoyu yazımızın aşağısında paylaştık izleyip ek paketler hakkında daha fazla bilgiye sahip olabilirsiniz;

CEVAP VER