Bugün itibariyle 2016’nın son ayına girmiş bulunuyoruz. Yeni bir yıl, yeni hedefler ve elbette yeni oyunlar da bizi bekliyor. Sizin için derlediğimiz bu listede Aralık ayında satışa çıkacağı duyurulan en kaliteli oyunları listeledik. Umarız beğenirsiniz.

1. Steep

Ubisoft’un açık dünya ekstrem spor oyunu olan Steep, “Dağ senindir” sloganını benimseyen oldukça kaliteli bir yapım. Kayak yapma, paraşütle atlama, skydiving ve paragliding gibi birçok aktiviteyi oyunda özgürce gerçekleştirebilmeniz mümkün. Muhteşem grafikleri ve gerçekçi fizik yapısı da cabası.

Çıkış tarihi: 2 Aralık

2. Dead Rising 4

Zombi istilasına karşı mücadele etmeye hazır mısınız? Cevabınız evetse Xbox platformu için hazırlanan bu muhteşem oyunu mutlaka denemelisiniz. İlki çok beğenilen ve ikincisi hazırlanan Dead Rising oyununda üzerinize doğru yürüyen zombilerin beyinlerini patlatmanız gerekiyor. 4 oyuncuya kadar ortak hareket edebiliyor ve zombi istilasından sağ kurtulmaya çalışıyorsunuz.

Çıkış tarihi: 6 Aralık

3. The Last Guardian

Sinema filmi gibi bir fragmana sahip olan The Last Guardian da Aralık ayında satışa çıkacak olan bir diğer oyun. Minik bir çocuğu canlandırdığımız oyunda amacımız, içinde tutsak bulunduğumuz zindandan kurtulmayı başarmak. Bunun için mistik canavarları ve devasa yaratıkları aşmalı, gizemli bulmacaları çözmeli ve bölüm sonuna ulaşmayı başarmalıyız. Trico isimli bu karakteri yönlendirirken hayatta kalmaya çalışmak oldukça zor olacağa benziyor. PlayStation 4’e özel olarak hazırlanan bu oyuna dair beklentiler yüksek.

Çıkış tarihi: 9 Aralık

CEVAP VER