27 Ekim 2016’da piyasaya sürülmüş gizem ve maceranın bir arada olduğu oyun, 3 Kasım’a kadar %10 indirim ile 39 lira yerine 35 lira 10 kuruştan Steam’da bulunuyor.

Eğer bir VR oyunu arıyorsanız bu oyunun tam olarak sizlik olduğundan emin değilim. Hareket mekanizmasını beğenmediğim oyunda teleport veya serbestçe bir hareket sistemi olmayarak böyle bir oyunda sizi kısıtlaması oyunun konseptine hiç uymamış gibi görünüyor. Oyun içi kontrollerin gamepad için oldukça kötü olduğunu söylemek zorundayım çünkü benim alışmış olduğum gibi analog üzerinden oynanmıyor oyun, illa o düğmelere basmanız gerekiyor maalesef, klavye veya farede böyle bir sıkıntı olduğunu düşünmüyorum ancak gamepad ile oynayacak olanlar için bunun ayarlanamaması da oldukça kötü ve eksi bir yan olacaktır.

alice-vr

Bilgisayarımda en üst seviyede grafikler ile oyuna başladım fakat en üst seviyede bile bir grafik bozukluğu var sanki, elinizi sabunladıktan sonra elinize bakıp elinizi tam olarak görememek gibi.. Daha sonrasında grafikleri ortaya aldığımda bu kez de elimizi sabunlayıp tam olarak durulamamış gibi bir görüntü çıktı, bu yönden bir sıkıntı yaşadığını belirtmeliyim.

Bu parayı verdiğinizde yüksek grafikler bekliyorsanız bu oyunda bulamayacaksınız. Gerçekten bir oyunu kötülemek yerine daha çok üstünde inceleme yapmak isterdim ancak bu oyunun incelemesi de kötüler tarzda oldu. Görebildiğim iyi bir yön bulamadım ki onu da ekleyip biraz iyileştireyim..

CEVAP VER