Piksel tabanlı oyunlarla aranız iyiyse, Xbox One ve PlayStation 4 platformları için yayınlanan oyununu muhtemelen çok beğeneceksiniz! Geçtiğimiz gün 25 TL’lik fiyat etiketiyle satışa sunulan oyun, konsol sahiplerine sıkı bir macera deneyimi yaşatmaya aday.

Uzun süredir Steam’de yayındaydı

Daha önce Steam üzerinden satın alınabilen oyun nihayet Xbox One ve PS4 kullanıcıları için oynanabilir hale geldi. Yaban arısı “Lola” ve hayalet “Mike” isimli iki farklı karakteri yönlendirdiğiniz oyunun amacı, kahramanların toplam 5 bölümden başarıyla geçmelerini sağlamak. Bunun için karşınıza çıkan tüm kötü adamları dövmeli, bölüm sonu canavarlarını safdışı bırakmalı ve bölümlerdeki gizli noktaları araştırarak saklı hazineleri gün yüzüne çıkarmalısınız. Daha sonra dünyaya tekrar barış getirmeyi başarabilirsiniz.

Engellerin üzerinden aşarken öldürdüğünüz düşmanlardan ganimet toplamayı da sakın unutmayın.

image

İki kişiyle oynanabiliyor

Oyunda toplam iki farklı karakter bulunduğu için arkadaşınızla birlikte 8DAYS oyununa giriş yapıp bu eğlenceli macerayı birlikte tamamlamaya başlayabilirsiniz. Özellikle piksel tabanlı karakter ve bölüm modellemelerini çok beğeneceksiniz. Oyunun gelişmiş yapay zeka motoru ve dinamikleri de cabası.

Deneme sürümünü test edin

Xbox Oyun Mağazası‘nı ziyaret ederek 25 TL karşılığında 8DAYS oyununu hemen satın alabilmeniz mümkün. Eğer oyunu satın alıp almama noktasında kararsızlık yaşıyorsanız, paranızı boşa harcamamak için deneme sürümünü konsolunuza indirebilirsiniz. Ancak PS4 oyuncuları için ne yazık ki böyle bir imkân söz konusu değil.

CEVAP VER