Bundan tam 1 hafta sonra yeni yıla girmiş olacağız. Herkes 2017 yılından farklı beklentilere girmiş olsa da, oyuncular için bu çoğu zaman değişmiyor. Her yıl daha yeni ve güncel oyunlarla vakit geçirmeyi tercih eden Xbox One sahipleri için güzel bir haberimiz var. Önümüzdeki yıl özellikle bu platform için çok bereketli geçecek. Microsoft’un yeni amiral gemisi oyun konsolu Project Scorpio da 2017’de müşterilerin beğenisine sunulacak. Şuanda Xbox One kullanan oyuncuların hastası olacağı ve merakla beklediği birbirinden güzel yapımlar da yine yıl içerisinde satışa sunulacak.

 

Dead Island 2

Zombi istilası kavramını bambaşka bir boyuta taşıyan bu oyun, üst düzey grafikleriyle 2017’nin en çok beklenen yapımları arasında gösteriliyor. ABD’nin Kaliforniya eyaletinde geçen oyunda tamamen karantina altına alınmış bir şehirde zombilerden kurtulmaya çalışıyorsunuz. PS4, PC ve Xbox One için yayınlanacak olan oyunun 2017’nin bahar aylarında satışa çıkması bekleniyor.

State of Decay 2

Multiplayer (çok oyunculu) bir zombi oyunu olarak geliştirilen State of Decay 2 de 2017’de oyuncuların beğenisine sunulacak diğer bir yapım. Araba ve silahları kullanarak zombi istilasına direnip hayatta kalmaya çalışmanız gerekecek. Tabii bunu yaparken takım halinde hareket etmenin ne kadar faydalı olacağını hep birlikte öğreneceksiniz. PC ve Xbox One’a özel olan oyun PS4’e verilmeyecek.

Resident Evil 7

2017’de çıkacak en kaliteli oyunlardan birisi olan Resident Evil 7 PC, PS4 ve Xbox One için yayınlanacak. Popüler Resident Evil serisinin son yapımında muhteşem bir korku atmosferi sizleri bekliyor olacak.

CEVAP VER