Yeni yıla sayılı günlerin kaldığı şu zamanlarda ve sahiplerini de tatlı bir telaş sarmış durumda. 2017’de çıkacak olan yepyeni oyunlara her geçen gün bir adım daha yaklaşan birçok oyuncu, önümüzdeki sene gerçekten kaliteli yapımlarla vakit geçirmenin keyfini çıkaracaklar. Hem ve Xbox One konsollarına gelecek olan ve merakla beklenen yapımları sizler için derledik.

Resident Evil 7 (PS4/XB1)

Resident Evil… O bir efsane. Üst düzey grafikleri ve sürükleyici senaryosuyla 2017’nin en iddialı oyunları arasında gösterilen Resident Evil 7’nin oyun içi demosunu yukarıdan izleyebilirsiniz. İzbe bir kasaba evinde geçen bu kısa video bile ne kadar korkunç bir oyunun bizi beklediğine işaret ediyor.

Prey (PS4/XB1)

Geçtiğimiz günlerde 8 dakikalık bir oyun içi videosunun paylaşıldığı Prey oyunu, Bethesda stüdyosu tarafından geliştiriliyor. Doom 3 ve Half Life 2 gibi oyunlara aşina olanların beğeniyle oynayacağı Prey, kaliteli bir FPS oyununa benziyor. İlk olarak 1995 yılında Quake oyununa rakip olarak çıkan oyun 2017’de büyüleyici grafikleriyle oyuncuların karşısına çıkacak. Uzay istasyonunda geçecek yapımın senaryosuna dair pek fazla bir malumat yok.

Horizon Zero Dawn (PS4)

Avatar filmini izlemiş miydiniz? Horizon Zero Dawn’ın fragmanını izleyince aklınıza bu filmin gelmesi kuvvetle muhtemeldir. Capcom’un açık dünya oyunu Monster Hunter’a da çok benzeyen yapımda robot dinozorlar ve birbiriyle çatışan otomatlar bulunacak. Sadece PlayStation 4’e özel olması gerçekten üzücü.

CEVAP VER