2017 yılına girmemize 3 hafta kaldı. Acısıyla tatlısıyla geride bırakmaya hazırlandığımız 2016 yılı, oyun sektörü açısından oldukça verimli geçti. PC ve konsol tarafında çıkarılan oyunların yanı sıra mobil cihazlar da yeni oyunlarla tanıştı. Bu yazıda sizin için 2016’nın son çıkan ücretsiz Android oyunlarını derledik. Oyunların tanıtım videolarını izledikten sonra indirme bağlantısını takip ederek cihazınıza kurabilirsiniz.

DC Legends

DC evreninde yer alan tüm süper kahramanların yer aldığı bu rol yapma oyununda kendi karakter grubunuzu oluşturup dövüş turnuvalarına katılıyorsunuz. Joker, Batman ve Süpermen’in yanı sıra Wonder Woman ile Dr. Fate’in de bulunduğu oyun; DC Comics severler için ideal.

İndirmek için tıklayınız.

Asphalt Xtreme

Son model yarış arabalarından tutun modifiye edilmiş kamyonet, kamyon ve minibüs gibi birbirinden farklı sınıftaki araçları kullanabileceğiniz bu oyun muhteşem grafikleriyle dikkat çekiyor. Üstelik seçtiğiniz arabaları göz zevkinize göre boyayarak yarışlara çıkabilmeniz de mümkün. Bugüne kadar oynadığınız tüm Asphalt oyunlarından daha güzel gözüken yapım ücretsiz olarak indirime açıldı.

İndirmek için tıklayınız.

Cube Knight: Battle of Camelot

Minecraft’la birlikte daha sık karşılaşmaya başladığımız piksel tabanlı nişancılık oyunlarından birisi de Cube Knight. Battle of Camelot (Camelot Savaşı) isimli yapımda amacımız, piksel görünümlü karakteri bölüm içinde hareket ettirerek verilen görevleri yerine getirmek. Bunu yaparken can sağlığının korunmasına ve tüm düşmanları ortadan kaldırmaya da dikkat etmeniz gerekiyor.

İndirmek için tıklayınız.

CEVAP VER