Bu yıl Xbox One için oldukça verimli geçti. Geçtiğimiz 12 ay içinde birbirinden kaliteli yapımlar Xbox oyuncularının beğenisine sunuldu. Klasik oyunların devam serilerinin yanı sıra Xbox’a özel geliştirilen oyunlar da hayli rağbet gördü. İşte karşınızda 2016’nın :

Forza Horizon 3

Xbox’a özel olarak hazırlanan Forza Horizon serisinin üçüncü yapımı da bu yıl satışa sunuldu. Muhteşem detaylarla süslenen ve oldukça gerçekçi bir yarış deneyimi sunan oyun, açık dünyada geçiyor.

Doom

90’lı yılların havasını solumuş neslin aşina olduğu Doom oyunu, 2016’nın son oyun teknolojilerinden faydalanılarak geliştirildi. Bethesda’nın bir klasik haline dönüşen bu yapımı yalnızca tek kişilik oynansa da çok rağbet gördü.

Dead Rising 4

Xbox’a özel bir oyun daha: Dead Rising 4!

Bir alışveriş merkezini istila eden zombilere denk gelen foto muhabirin başından geçen olayların konu edildiği bu eğlenceli oyun, sıra dışı bir oyun akışına sahip. Elinize geçirdiğiniz her türlü aleti silaha dönüştürüp zombi istilasına direnmeye çalışıyorsunuz.

Gears of War 4

Gears of War bu yıl yepyeni karakterler ve senaryoyla oyuncuların karşısına çıktı. Dodgeball isimli multiplayer özelliğine de kavuşan oyun, geliştirilmiş grafik motoruyla da dikkatleri üzerine çekmeyi başardı.

Titanfall 2

Özellikle senaryo modunu hayli sürükleyici bulduğumuz Titanfall 2 oyunu da 2016’nın en iyi FPS yapımları arasında gösterilebilir. Oyunda robotlarla amansız bir mücadeleye girişiyor ve mümkün mertebe hayatta kalmaya çalışıyorsunuz.

CEVAP VER