Merakla beklenen  vs. : Infinite oyununun geçtiğimiz hafta düzenlenen PSX 2016 konferansında tanıtılması, haber sitelerine bomba gibi düştü. Hatırlanacağı üzere biz de bu güzel gelişmeyi haberleştirmiş ve siz değerli takipçilerimizle şu adreste paylaşmıştık. Bugün aldığımız bir habere göre ise Marvel vs. : Infinite’ye iki yeni karakterin daha ekleneceği resmen doğrulandı.

Oyunun yapımcısı Capcom, hangi karakterleri bu yeni yapımda yer alacağına dair resmî açıklama yapmaktan kaçınmakta ısrarcı. Şimdiye kadar tanıtım videosundan anladığımız kadarıyla 4 karakterin oyunda yer alacağını biliyoruz. Bu karakterler şunlar: Iron Man, Mega Man X, Ryu ve Captain Marvel.

İlk yayınlanan tanıtım videosunun ardından bir de oyun içi videosu yayınlayan Capcom, burada iki yeni karakteri daha tanıtmış oldu. Tüm dünya genelindeki oyuncular için aktif olması beklenen bu karakterler Captain America ve Morrigan.

Captain America ve Morrigan’a ek olarak yayınlanan her yeni tanıtım videosunda başka karakterlerle de karşılaşmamız muhtemel.

Yukarıdaki videodada yer alan oyun içi tanıtımına bakılırsa, 2’ye 2 dövüşler de oyunda mevcut olacak. Bu da sevdiğiniz Capcom ve Marvel kahramanlarını takım halinde dövüştürüp turnuvalarda birinci olmaya çalışabileceğiniz anlamına geliyor.

Ne zaman çıkacağı merak konusu olan Marvel vs. Capcom: Infinite’in hangi platformlarda kullanılabilir olacağı da halen gizemini koruyor. PSX 2016 konferansında tanıtıldığı için PS4’te yer alacağı kesin, ancak Xbox ve PC için yayınlanması da kuvvetle muhtemel.

CEVAP VER