Yeni çıkan Xbox One oyunlarının 150-200 liradan aşağıya satılmadığını göz önünde bulundurursak, en kaliteli yapımları her zaman satın alamayışınız gayet normal karşılanabilir. Ancak neyse ki paraya sıkıştığınızda ücretsiz oynayabileceğiniz gayet kaliteli mağazada mevcut. Hiçbir şekilde para harcamadan haftasonunu veya boş vakitlerinizi değerlendirmek istiyorsanız, sizin için hazırladığımız listeye mutlaka göz atmanızda fayda olacaktır.

PINBALL FX

Geliştirilmiş liderlik tablosu sistemine sahip olan bu oyuna eminim hepimiz aşinayız. Windows XP’de de yer alan Pinball oyununu oynayanlar, Zen Studios’un geliştirdiği Pinball FX’le eğlenceli vakit geçirebilirler. Oyunda amacımız her iki yönde konumlandırılan çubukları hareket ettirerek topun en alttaki hazneye düşmemesini sağlamak. Ancak bunu başarmak sandığınızdan daha zor olabilir.

PROJECT SPARK

Kendi oyununuzu kendiniz geliştirmek ister miydiniz? Şaka şaka, bunu kim istemez ki! Microsoft tarafından hazırlanan Project Spark, oyuncuların tamamen özgür iradelerini kullanarak kendilerine özel oyunlar geliştirebilmelerini sağlayan bir oyun. Yani bu oyunun gidişatını, senaryosunu ve karakterlerini yalnızca siz belirliyorsunuz. Hal böyle olunca Project Spark’ta milyonlarca farklı oyun sonu da ihtimaller arasında yer alıyor.

SMITE

Klavye ve fareyle bilgisayar üzerinden MOBA oynayanlar, Xbox One için yayınlanan Smite ile gayet eğlenceli vakit geçirebilecekler. Diğer MOBA oyunlarının aksine kuş bakışı değil, karakterin omuz hizasından oyunu yönlendirebiliyorsunuz. Tamamen ücretsiz, ancak oyun içi bazı karakter ve giysiler parayla satılıyor.

CEVAP VER