Merhabalar, sorunların çözümüne başlamadan önce Wolfteam’ı tamamen bilgisayarınızdan kaldırıp tekrar kurmayı deneyin. Eğer hala sorun alıyorsanız aşağıda belirteceğimiz yolları kullanarak bu sorunları çözebilirsiniz.

Öncelikle Gameguard hatalarından birini alıyorsanız, Windows 7 de sağ tıklayıp oyunu yönetici olarak çalıştırmayı deneyebilirsiz. Bunun haricinde bir virüs algılandı başlıklı bir hata alıyorsanız bu oyuna müdahale eden bir program olduğunu göstermektedir. Bu hatalar oyun içeriğinden değil sizin sisteminizden kaynaklanmaktadır. Virüs programı ile tarattığınızda hala aynı hatayı alıyorsanız bunun tek çözümü maalesef sisteminizi formatlamak olacaktır.

wolfteam

başlıklı hatada ise bilgisayarınızı öncelikle yeniden başlatın. Daha sonra Virüs ve Bot Trojan temizliğinizi gerçekleştirin ve sonrasında Windows’un güvenlik amaçlı güncelleştirmelerini kapatın. Tüm bunlardan sonra görev yöneticisini açarak gereksiz gördüğünüz ve bilmediğiniz uygulamaları kapatın. Güvenlik programdan oyun dosyalarına izin vererek güvenlik duvarınızı kapatın ve son olarak ekran kartı ile DirectX sürümlerinizi güncelleyin. Sorununuz böylelikle çözülecektir.

Güncelleme Hatası birçok kod ile birlikte karşımıza gelen bir hatadır. Bu hatanın sebepleri birden fazla olabilir, güvenlik duvarınızı kapatın ve tekrar güncelleme yapmayı deneyin. Eğer hala sonuca varamadıysanız harici güvenlik duvarları güncellemeyi engelliyor olabilir. Bu durumda tek çözüm yine formatlayarak temiz bir sistem kurmak olacaktır. Bunun yanı sıra internetiniz sık sık gidiyorsa yine güncellemede hata alırsınız. Proxy ayarlarınızı otomatik algıla olarak ayarlarsanız da bu sorunu çözebilirsiniz. Bunların haricinde host dosyanız değişmiş olabilir.

Windows98 : c:/windows/hosts

WindowNT/2000 : c:/winnt/system32/drivers/etc/hosts

Windows XP : c:/windows/system32/drivers/etc/hosts

işletim sistemlerinde belirtilen klasörden host dosyanızı bularak başında # bulunmayan satırları silmeyi deneyebilirsiniz.

CEVAP VER