Ghost Recon Wildlands oyunu, aldığı yeni güncellemeler ile beraber çok daha iyi bir oyun haline geldi.

Ubisoft tarafından Mart ayı içerisinde piyasaya sürülen, satışa sunulmadan önce adeta en fazla beklenen oyunlardan biri olan Ghost Recon Wildlands, satışa sunulduktan sonra her  ne kadar büyük bir ilgi ile karşılansada oyunda bulunan bazı önemli hatalar can sıkıyordu ve pek çok oyun eleştirmeni oyunu bu hatalardan dolayı ciddi ölçüde eleştirmişti. İşte Ubisoft, bu hataları giderebilmek için düğmeye bastı ve yayınlanan güncelleme ile birlikte gidermişe de benziyor.

GİZLİLİK GÖREVLERİ ARTIK DAHA KOLAY

Hatırlarsanız oyunda bazı görevlerde bir anlık yaptığınız hata yüzünden düşmanla en ufak bir göz temasından dolayı görevi yeniden oynamak zorunda kalabiliyordunuz. İşte oyunun yapımcısı, bu sorunu giderebilmek amacıyla harekete geçti ve giderdi de. Artık gizlilik görevleri sırasında bir anlık farkedildiğinizde hemen o an düşmanı hareketsiz hale getirerek sessiz ilerleyişinizi sürdürebileceksiniz.

BAZI OYUN HATALARI GİDERİLDİ

Wildlands oyununda yer alan pek çok oyun hatasının giderildiği öğrenildi. Yayınlanan güncelleme ile özellikle de duvarların arkasında olmanıza  rağmen yani saklanıyor olmanıza rağmen düşmanların sizi görüp ateş edebilmeleri sorunu kaldırıldı ki bu sorun belki de oyunda en rahatsız edici şeydi. İşte Ubisoft, bu problemin üstesinden gelmeyi başardı ve oyuncular bu noktada rahat bir nefes aldı diyebiliriz.

Ghost Recon Wildlands sistem gereksinimlerini görmek için tıklayınız.

CEVAP VER