Sevilen hacker oyunlarından biri olan Watch Dogs 2 için yeni güncelleme yayınlandı. Yayınlanan yeni güncelleme sayesinde oyunun çok daha eğlenceli bir hale geldiğini söyleyebiliriz.

WATCH DOGS 2’DE GÜNCELLEME GELİŞMESİ 

GTA tarzı bir oyun olup aynı zamanda hackerlık deneyimi sunmasıyla farklı bir yapım olduğunu da ispatlayan Watch Dogs, bize görevler haricinde şehirde özgürce gezme, istediğimiz aktiviteyi yapabilme imkanı sunuyordu. Gerek hikayesi, gerek grafikleri ile de taktir edilesi bir yapım olan Watch Dogs 2, şu günlerde yeni bir güncelleme daha aldı. Watch Dogs 2 için yayınlanan bu güncelleme gerçekten de pek çok güzel özelliği bizlerle buluşturuyor.

NEDİR O YENİ ÖZELLİKLER ?

Watch Dogs 2’ye gelen yeni güncelleme ile birlikte artık PVP maçlarında kullanabileceğiniz Paintball Gun isimli bir silah sunuluyor. Bu silah diğer oyuncuların ekranlarını boyamaya yarayacak.

Yayınlanan 1.12 güncellemesi aynı zamanda oyuna pek çok yeni kıyafet, pek çok yeni dans figürü, yeni animasyonlar ve daha pek çok şey ekleyecek.

Elimize ulaşan bilgilere göre oyunda optimizasyon anlamında da iyileştirmeler yapıldı. Yani daha akıcı , daha hatasız bir oyun deneyimi kullanıcıları bekliyor diyebiliriz.

YENİ GÜNCELLEMEYİ NASIL EDİNİRİM ?

Bunun için oyunu indirmiş olduğunuz platformun güncelleme paketini sunmasını bekleyeceksiniz ki zaten şuan da güncelleme paketinin yüklemeye hazır vaziyette olması gerekir. Yani platformunuz üzerinden kolayca güncelleyebilirsiniz.

 

CEVAP VER