Sunmuş olduğu korku dolu atmosferi, aniden karşısına çıkan ürkünç yaratıklarıyla PlayStation VR‘da oynayabileceğiniz en korkunç oyunlardan birisi olan ‘un incelemesine hoşgeldiniz! Arkanıza yaslanın ve bu korkunç oyunla tanışmaya hazırlanın.

until-dawn-rush-of-blood-until-dawn-killer-700x389

Her biri birbirinden korkunç ve özel palyaço maskeli canavarlara sahip olan yedi adet lunapark bölümünde geçen oyunun modellemeleri kesinlikle çok başarılı. Kimi zaman terk edilmiş bir otel odası, kimi zaman da lanetli bir karnavalda hayatta kalmaya çalışmanız gerekiyor. Daha önceki Resident Evil oyunlarından da aşina olduğunuz molotof atan psikopatlar ve devasa büyüklükteki örümcekler de oyunda yer alıyor.

Oldukça gelişmiş özelliklere sahip olan PlayStation VR sayesinde kendinizi birebir oyunun içinde hissedeceksiniz. Hayatta kalmak için elinizdeki bomba atarları ve silahları etkin bir şekilde kullanmanız gerek.

Ancak oyunun kalibrasyonu, diğer ünlü silah oyunlarında olduğu kadar başarılı değil ne yazık ki. Bu noktada hatanın PS VR‘dan değil, oyun geliştiricilerinin optimizasyon işlemini tam yapmamasından kaynaklandığını söyleyebiliriz.

Oyunu kısa sürede bitirebilmek mümkün

Toplam 7 bölüme sahip olmasına rağmen bu bölümleri beklediğinizden daha kısa sürede bitirebilirsiniz. Oyuncuların bölüm içinde keşfedeceği gizli notlarla zenginleştirilen yapımın yine de fiyatına göre gayet ideal olduğu tartışma kabul etmeyen bir gerçek.

Lunaparktaki trene oturup korku dolu bir maceraya çıkmaya hazırsanız, siz de PS VR’ınız üzerinden bu harika oyunla vakit geçirmeye başlayabilirsiniz.

CEVAP VER