90’lı yıllarda çocukluğunu yaşayan tüm gençlerin hatırladığı, atari salonlarından aşina olduğumuz Tekken serisinin son oyunu için nefesler tutuldu! Yurtdışı menşeli haber sitelerinde yer alan bilgilere göre ’de yeni karakterler ve muhteşem animasyonlar da yerini alacak.

Oyuna verilmesi beklenen DLC güncellemeleriyle birlikte Eliza isimli yeni bir karakter de oyuncuların beğenisine sunulacak. Oyunla ilgili gönderilen basın bültenine bakılırsa Tekken 7‘nin oyun motoru olarak da Unreal Engine 4 kullanılacak. Hem PC, hem de konsol tarafında grafik teknolojilerinin sınırlarını zorlamayı başaran bu oyun motoru çok başarılı bir Tekken oyunu için tüm beklentileri karşılamaya aday.

Kazumi Mishima‘nın da aralarında bulunduğu yeni karakterlerin yanı sıra Hollywood filmlerinden fırlamış gibi duran sinema sahneleri de Tekken 7’de yer alacak. Oyuncuları harika bir yapımın beklediğini söyleyebiliriz.

Fiyatı da belli oldu

GamesRadar isimli sitede yer alan bilgilere göre Tekken 7‘nin çıkış tarihi 2 Haziran olarak belirlendi. Resmî sitede ise oyunun PlayStation 4 ve Xbox One konsolları için ön siparişe açıldığını görebilmek mümkün. Şuanda da yurtdışında yaşayan ve Tekken 7 için ön sipariş vermek isteyen PS4 sahipleri Bandai Namco Mağazası, Amazon, GameStop, Best Buy ve Walmart gibi mağazalar üzerinden oyun için sıraya girebiliyorlar.

DVD şeklinde satılan oyunların fiyatı 50.99$ olarak belirlenmiş. Eğer internetten indirilebilir içerik formatında Tekken 7‘yi satın almak istiyorsanız 59.99$‘ı gözden çıkarmanız gerekiyor.

CEVAP VER