Son günlerde kaybettiği popülaritesine tekrar erişmek isteyen , dünyaca ünlü kahve zinciri olan ile dev bir ortaklığın içine giriyor. Pokemon temalı bir Frappuccino için anlaşmaya varıldı bile!

İlk çıktığında adeta dünyayı çepeçevre saran ancak sonra sona ermiş gibi görünen Pokemon GO çılgınlığı, tekrar alevlenecek gibi duruyor.

Oyuna yeni gelecek güncellemelerin resimleri sızdırılmaya devam ederken dikkat çeken bir ayrıntı da Starbucks ile Pokemon GO‘nun ortaklığı oldu.

Bugün içinde duyurulması beklenen güncelleme ile birlikte Starbucks ile Pokemon GO oyunun yaptığı ortaklık oyuna kapsamlı bir şekilde sunulacak.

pokemon-go-starbucks

Güncelleme sonrasında tüm Starbucks dükkanları dünyanın her yerinde hem PokeStop hem GYM olarak görülecek ve bunun yanı sıra Starbucks‘ta pokemon temalı Frappuccino satışı da yarından itibaren başlayacak.

Bununla birlikte yeni bir pokemon geleceği söylentileri de hızla yayıldı. Sadece Starbucks dükkanlarının içinde yakalanabileceği yeni bir pokemonunda gün içinde gelecek güncelleme ile oyuna eklenmesi bekleniyor.

Güncelleme sonrası Pokemon GO ve Starbucks taraflarından resmi olarak açıklanacağı düşünülen ortaklık ile birlikte hem Pokemon GO tekrar yayılmaya başlayacak hem de oyuncular Starbucks dükkanlarına gitmeye başlayacak.

Bakalım bu son gelecek olan güncelleme ile Pokemon GO, o çok uğraştığı eski popülerliğine geri dönebilecek mi hep birlikte göreceğiz.

CEVAP VER