Popüler teknoloji şirketlerinden Sony, sadece bir hafta içerisinde 7 oyun duyuracak. Önümüzdeki günler oyun dünyası için epey hareketli geçecek.

30 Ekim Pazartesi gününden itibaren yani yarından itibaren Sony pek çok yeni oyun duyuracak. Toplam yedi adet oyunun duyurulacağı  Sony’nin resmi internet blogundan paylaşıldı.

Sony’nin yapacağı oyun tanıtımları Paris Games Week etkinliğinde gerçekleştirilecek. Duyuruların saat 20:00’da başlayacağı tahmin ediliyor. Sony, etkinlikte hem bilgisayar oyunlarını hem de konsol oyunlarını tanıtacak. Tabii tanıtılacak olan konsol oyunları sadece PlayStation 4 ve PlayStation 4 Pro için geçerli olacak. Sony’nin PC’ye çıkarmayıp PlayStation platformuna sunacağı pek çok oyunun da tanıtılması bekleniyor.

Sony Bir Hafta İçerisinde 7 Oyun Duyuracak!

Etkinlikte Sony’nin son çıkan PlayStation oyunlarından bir derleme sunacağı da öğrenildi. Görsel şölenlerin yanı sıra bazı özel sürprizlerin de yapılacağı iddia ediliyor.

Yapılacak olan etkinlikte büyük bir olasılıkla Call of Duty WWII oyununun multiplayer kısmına dair oynanış görüntüleri de yayımlanacak. Öte yandan God of War, Shadow of the Colossus oyunu görüntülerinin de detaylı bir şekilde sunulması ve çıkış tarihlerinin açıklanması bekleniyor. God of War’ın 2018 yılında çıkacağı biliniyor ancak tam olarak hangi ay ve günde çıkacağı bilinmiyor. İşte Sony yarın bunları da açığa çıkarabilir.

Muhtemel üç oyun belli olmuşken diğer dört oyunun ne olduğu ile ilgili herhangi bir bilgi bulunmuyor. Artık geriye Sony tarafından düzenlenecek olan büyük etkinliği beklemek kalıyor.

İptal Edilmesiyle Oyuncuları Çılgına Döndüren Oyunlar

CEVAP VER