Bilindiği üzere son yıllarda geliştirilen sistemi sayesinde korsan grupların başı bir hayli ağrımaktaydı. Özellikle FIFA 16 gibi ile korunan oyunların çok uzun süre korsan gruplar tarafından kırılamaması büyük dikkat çekmişti. Oyun dünyası, bunu yeni bir gelişmenin habercisi olarak algılamış, pek çok oyun yapımcısı yapımlarında koruması bulundurmaya çalışmıştı.

Denuvo koruması, pek çok oyunun kırılamamasını ve ücretsiz olarak dağıtılmamasını ortaya koydu. Korumanın son derece güçlü olduğu biliniyordu ve bu sayede oyun dünyasından artık korsan grupların silineceği düşünülüyordu. Ancak elimize ulaşan yeni bir haber şok etkisi yarattı.

residentt yangın

SON DENUVO SÜRÜMÜNÜ ÇABUCAK KIRDILAR !

Dünyanın şuan da en gözde oyunu olan Resident Evil 7 oyunu, piyasaya henüz bir hafta önce sürüldü. Ancak oyun korsanlar tarafından çabucak kırıldı ve paylaşımı yapıldı. Oyunun kırıldığı tarih olarak 29 Ocak 2017 gösteriliyor yani inanılmaz bir hızla korsana düştü.

Resident Evil 7 oyununu kırıp ücretsiz olarak dağıtan korsan grubun ismi ise CPY…

Denuvo korumasının son sürümünün bu başarısızlığı uzun süre oyun dünyasında dikkat çekeceğe benziyor. Ve bu korsan grupların yeni bazı yöntemler keşfettiğinin de habercisi olabilir.

DENUVO İLE İLGİLİ SSD’LERE ZARAR VERDİĞİ İDDİASI

Bu arada Denuvo sistemi ile ilgili pek çok oyuncu SSD donanımına ciddi zararlarının olduğunu ifade etmekte. Bu doğrultuda resmi bir açıklama yapılması bekleniyor.

 

CEVAP VER