Oyunseverlerin merakla beklediği oyun olan Sniper : Ghost Warrior 3’ün oynayış videosu sızdırıldı. İşte tüm detaylar.

CRYTEK’in geliştirmiş olduğu CRYENGINE ile geliştirilmiş olan taktiksel shooter oyun olan 3 oyunseverler tarafından merakla bekleniyor. Sniper : Ghost Warrior 3’te oyunseverler araç ve drone kullanımı da bulunuyor.

4 Nisan 2017’de Oyunseverlerle Buluşacak!

Oyunseverlerin merakla beklediği oyun olan Sniper : Ghost Warrior 3’ün çıkış tarihi nedeni açıklanmadan geçtiğimiz ayın ortalarında ertelenmişti. Oyunun daha önce 27 Ocak 2017’de satışa çıkacağı açıklanmıştı ancak sonrasında oyunun 4 Nisan 2017’de çıkacağı açıklandı.

Tüm Platformlarda En İyi Performans Sunması İçin Ertelenmiş!

Sniper oyun serisinin geliştiricisi olan CI Games yani City Interactive’in patronu olan Marek Tyminski oyunun ertelenmesi üzerine oyunun bekleyenlerini tam olarak karşılanması için ektra zamana ihtiyaç duyduklarını ve oyunun tüm platformlar için iyi bir performans sunması için uğraştıklarını söyledi.

Yeni Nesil Oyun Konsolları İçin Çıkacak!

Bilindiği gibi 4 Nisan 2017’de çıkacak olan Sniper : Ghost Warrior 3, Xbox One, PlayStation ve Bilgisayar platformlarına çıkacak. Oyunun merakla beklenen 27 dakikalık açılış videosunu yazımızın sonundan izleyebilirsiniz.

CEVAP VER