Yarın, yani 14 Şubat tarihinde kutlanan Sevgililer Günü’nde satışa sunulacak olan ’ün tanıtım videosu yayınlandı. Oyuncuları heyecanlandırmak için hazırlanan bu videoda yapımcı şirket Rebellion, “Zamanlama her şeydir” sloganını kullanmış. Buna ek olarak ’ün önümüzdeki günlerde ekstra özelliklere sahip farklı DLC’lerle zenginleştirileceği de doğrulandı.

eeea7464-8a38-4496-aa65-b8eb06e8afe8

Senaryosuyla dikkatleri üzerine topladı

Aşağıdaki tanıtım videosunda İtalya’nın güneyinde keskin nişancılık yaparak düşman hattının gerisinde insan avlayan Karl Fairburne’u görebilirsiniz. Oyun 1943 yılında geçiyor ve Fairburne isimli kahramanımızın bir köyü ele geçiren düşman askerlerini tek tek ortadan kaldırmasına tanıklık ediyoruz. Düşmanın dikkatini dağıtmak ve paniğe kapılmasını sağlamak için yola mayın döşeyen Fairburne, zaman zaman bıçağını da kullanmaktan çekinmiyor.

Patlayıcının infilak etmesiyle birlikte neye uğradığını şaşıran askerler, kendine güzel bir mevzi ayarlayan keskin nişancımızın ateş açması sonucu etkisiz hale getiriliyor.

İşte Sniper Elite 4’e ait, bahsi geçen tanıtım videosu:

Yeni DLC için hazırlıklar başladı bile

GameSpot isimli sitede yer alan habere göre oyunu geliştiren Rebellion firması, şimdiden Sniper Elite 4 Season Pass isminde yeni bir DLC geliştirmek için çalışmalara başladı. Toplamda 34.99$ ücretle satılacak olan bu DLC sayesinde “Hedef: Führer” isminde yeni bir görev daha oyuncuların beğenisine sunulacak.

Bu görevde Alman denizaltıları U-Boat’ların içinde geçen birbirinden zorlu maceralara kamuflaj desenli keskin nişancı tüfeğiyle katılabileceksiniz. Her açıdan unutulmaz bir oyun olacağa benziyor.

CEVAP VER