Resident Evil 7 oyunu, 24 Ocak 2017 tarihinde artık resmen raflarda olacak. Oyunun çıkışına artık iki haftalık kısa bir süre kaldı. Resident Evil 7 yapımcısı tarafından sunulan bir oyun aksesuarı ise adeta pes dedirtti !

OYUNUN KOKUSUNU ALMANIZ İÇİN ÖZEL RESİDENT EVİL 7 MUMU !

Resident Evil 7 oyununun yapımcısı, oyunu oynarken aynı zamanda oyundaki atmosferin kokusunu alabileceğiniz çok ilginç bir mumu satışa çıkardı. Söz konusu mumun üzerinde özel Resident Evil 7 logosu yer alıyor ve mum ne kokuyor dersiniz? Mum, tahta, kan ve ter kokusu içeriyor. Böyle bir mumu odanızda neden barındırmak isteyeceğinizi sorguladığınızı duyar gibiyim ancak taktir edersiniz ki Resident Evil 7 oyunu bir korku oyunudur ve içerisinde bolca kanlı sahne, bolca ter, bolca talaş yığını, ağaçlar, tahtalar, ahşap evler bulunur. Haliyle böyle bir oyunu gerçekten yaşıyor olsaydınız bu kokuları sahiden de alacaktınız. Bunun bilincinde olan yapımcı, böyle bir mumu tasarlayarak çok ilginç bir olaya imza atmış.

residentevil

VR İLE OYUNU BAŞKA BİR NOKTAYA TAŞIYABİLİR

Söz konusu mum, tat alma organını da doyuracağından sizi daha fazla oyunun içerisinde hissettirecek. Aynı zamanda VR etkenini unutmamak lazım. VR ile deneyimde zaten sanki oyunu gerçekten de yaşıyormuş gibi oluyorsunuz ve aynı zamanda atmosferin kokusunu burnunuzda hissettiğinizde korku çığlıklarınızın önüne geçemeyebilirsiniz. Resident Evil 7 gerçekten de çok sağlam geliyor ve ben de editör olarak oyunun çıkışını merakla bekliyorum.

CEVAP VER