PUBG satış rakamlarıyla adeta zirveyi gördü. Edinilen bilgilere göre oyunun satış rakamı 22 Milyonu geçti. Böylece PUBG, rekorlarına bir yenisini daha eklemiş oldu.

Oyun dünyasında beklentiler sürekli değişiyor ve bu değişime ayak uydurabilen firmalar ayakta kalıyor. Bunun yanında yeni nesil pek çok oyun üreten firmalar da karşımıza çıkıyor. Bluehole de bunlardan biri olarak dikkat çekiyor.

Bluehole, PUBG oyununu ilk sunduğunda epey dikkat çekmişti ancak oyunun bu kadar büyük başarılar elde edeceğini kimse beklemiyordu. Çünkü oyun henüz erken erişim ile sunulmuştu ve tam olarak bitmemişti bile. Fakat oyuncular bu oyunu erken erişimde olmasına rağmen çok sevip tabiri caizse deli gibi oynamaya başlamışlardı ve nihayetinde oyun bugünkü başarılarına ulaştı.

PUBG, 2017’nin son aylarında olduğumuz şu zamanda tekrarlanması zor bir başarı elde ederek tam 22 milyon satış rakamını egale etti. Böylelikle Bluehole’un kasasına inanılmaz bir gelir girerken, şirket yeni oyunları için çoktan kolları sıvadı.

PUBG Satış Rakamı Tam 22 Milyon'a Ulaştı!

Aktif Oyuncu Barajı 2.5 Milyona Yaklaştı

Büyük satış rakamının yanında aktif oyuncu barajı ile de rekor kırmaya devam eden PUBG, 2 milyon barajını geçmesinin ardından şimdi de 2.5 milyon barajına yaklaştı. Aktif kullanıcı sayısında da çok iyi ilerleyen oyun, bundan uzun yıllar sonrasında bile hala popülerliğini koruyacak gibi gözüküyor.

?

Bu oyunda tabiri caizse son hayatta kalan kişi kazanmaktadır. Battle royale tarzda bir oyundur. Unreal Engine 4 teknolojisi ile üretilmiştir. Oyunda harita içerisinde bulduğunuz bir takım ekipmanlar ile diğer oyuncuları mağlup etmeye çalışmaktasınız.

PUBG Yapımcısı Yeni Bir Oyun İçin Kolları Sıvadı!

 

CEVAP VER