En son yılbaşı güncellemesi alan ve Noel Baba şapkalı Pikachu karakteriyle herkesin içini ısıtmayı başaran oyunu bir kez daha güncellendi. Ancak yeni gelen bu güncellemede köklü herhangi bir değişiklik yer almıyor. Daha çok hata giderilmeleri ve bazı metinlerde yer alan tashihlerin düzeltilmesi söz konusu.

Bugün hem Android, hem de iOS kullanıcıları yeni bir Pokemon GO güncellemesine daha kavuştular. Aşağıda sürüm güncellemesine dair ayrıntılı notlarını da paylaşacağımız Pokemon GO oyunu Android için 0.51.0 sürümüne, iOS içinse 1.21.0 versiyonuna yükseltilmiş oldu. Uzun süren titreşimli bildirim hatasının giderildiği oyunun gece gündüz döngüsü de elden geçirildi.

Resmi açıklamaya göre en son Pokemon GO güncellemesiyle oyunda yapılan değişiklikler şöyle sıralandı:

  • Yanlış titreşimli bildirimler gönderilmesine yol açan hata giderildi.
  • Gece ve gündüz modları daha da geliştirildi. Artık Pokemon yetiştiricisinin bulunduğu yerel bölgenin saatine göre harita gece ve gündüz moduna uyarlanacak.
  • Ufak yazım hataları.

Pokemon GO hala daha Türkiye’de aktif değil

Bir dönem tüm uygulama mağazalarının en çok indirilen oyunu haline gelen Pokemon GO, dünyanın birçok ülkesinde yayınlanmış olmasına rağmen halen daha ülkemizde resmen indirilebilir durumda değil. Android kullanıcıları internetten APK indirmek zorunda kalırken, iOS işletim sistemine sahip cep telefonu kullanıcıları da yasal olmayan yöntemlere başvurarak Pokemon GO’yu kuruyor. Bu da oyuna gelen güncellemelerin doğrudan indirilememesi anlamına geliyor.

CEVAP VER