Destiny 2 oyunu ile ilgili yeni gelişmeler var. Oyun bu yıl kesin olarak pazara sunulacak. Üstelik yeni bir müjde daha söz konusu!

Oyun dünyasında Destiny isimli oyun piyasaya sürülüşü ile büyük bir kitleye ulaşmayı başarmıştı. Son derece kaliteli bir yapım olan Destiny, hala pek çok oyuncu tarafından oynanmakta. Elimize ulaşan bilgilere göre bu yıl seriye yeni bir halka daha eklenecek! Destiny serisinin devamı niteliğindeki yeni oyun Destiny 2 geliyor ! Üstelik bu yıl içinde kesin olarak piyasaya sürülecek.

PC İÇİN DE GELİYOR !

Şimdi sıra geldi sizlere ikinci müjdeyi vermeye; bilindiği üzere Destiny oyunu çok sevilen bir oyun olmasına rağmen PC platformuna bir türlü çıkmamış, yalnızca konsollarla sınırlı kalmıştı. İşte oyun ile ilgili elimize ulaşan yeni bilgillere göre oyunun PC sürümü de bu yıl bizlerle buluşacak. Yani Destiny 2 oyunu PC platformu için de çıkacak.

ÇIKIŞ TARİHİ NE ZAMAN ?

Destiny 2 oyununun resmi çıkış tarihi de açıklandı! Oyunun yapımcısı, bir fragman ile oyunun çıkış tarihini duyurdu. Destiny 2, 2017 yılının son çeyreğinde hayranlarıyla buluşacak. Oyun 8 Eylül 2017 tarihinde Playstation 4, Xboş ve PC platformları için aynı anda çıkacak. Ancak şirket, yetişmeme durumunun da söz konusu olabileceğini söyledi ancak yinede en fazla bir iki haftalık bir gecikme yaşanacaktır yani oyun 2017’de kesin olarak çıkmış olacak.

CEVAP VER