Günümüzün en popüler oyunlarından biri olmayı başaran The Witcher serisinin yeni bir oyunu daha gelecek! Oyunun yapımcısı önemli müjdeyi verdi.

Bilindiği üzere günümüzde sürekli yeni oyunlar piyasaya sürülmekte. Bazı oyunlar yüzlerce oyun arasında kalitesiyle farkını ispatlamakta. The Witcher serisini de buna en güzel örneklerden biri olarak gösterebiliriz. The Witcher serisi özellikle ikinci oyunu ile inanılmaz parlamıştı. İkinci oyunda karakterimiz Geralt, ilk oyunda olduğu gibi bizlerleydi. Üçüncü oyunda da Geralt’ı yönetmekteydik ve artık Geralt’ın çok daha olgun dönemleri söz konusuydu. Bu durum, yeni bir The Witcher oyununun gelmeyebileceğini akıllara getiriyordu ancak neyse ki yapımcısı yüreğimize su serpti.

Elimize ulaşan bilgilere göre yeni bir The Witcher oyunu daha geliyor. Oyunun yapımcısından gelen açıklamaya göre The Witcher serisine harcanan emekten karşılığı çok iyi aldılar ve son oyuna gelen ilgi alakadan da oldukça memnun kaldılar. Bu yüzden yeni bir The Witcher oyunu daha çıkaracaklar. Ancak elbette henüz çıkış tarihi belli değil ve hatta yetkililerin yaptıkları açıklamada ifade edilene göre bir süre oyunun yapımcısı farklı projeler için uğraşmaya devam edecek.  Yinede yeni bir The Witcher oyununun çıkacağını resmi bir ağızdan duymak bizim için çok iyi oldu. Açıklamayı yapan CD Project RED, Polonya’nın da desteğini arkasına almışa benziyor. Bu bağlamda bol mali yatırımlar harcanan yeni oyunlar görmeye devam edeceğiz.

CEVAP VER