Oyun oynamak, eğer bu yazıyı okuyorsanız dünyadaki birçok insan gibi sizin de vazgeçilmez bir aktiviteniz. Herkes farklı türde oyunlar oynar, farklı oyunlardan zevk alır. Öyle ki Candy Crush’dan Clash of Clans’a kadar, League of Legends’den CS GO’ya kadar hepimiz farklı tarzlara sahibiz. Hatta neredeyse hepimiz gidip Playstation kafelerde saatlerce PES atmadık mı? Tabii ki oyun oynadığımız her an muhteşem derecede mutlu olmuyoruz. Bugün sizler için oyunlarda bizi çıldırtan 5 olayı bir araya getirdim.

1- Need For Speed serisindeki trafik

Need for Speed serisini bu kadar popüler yapan belki de sadece araba yarışı olması değil. Bitiş çizgisine gıdım kalmışken trafikteki bir arabaya çarpmak ve son sıraya düşmek.. Duygulandınız değil mi?

2- Elektrikler OUT!

Online oyunlarda hem oyunu kaybetmek hem de ceza almak, offline oyunda ise oyunu kaydetmeden oyunun kapanması.. Güç kaynağı olanları acayip kıskanıyorum!

3- Sinir olunmasına rağmen bırakılamayan

Şu madde için çok fazla detaya girmeyeceğim, girersem çıkamam.

272556_129539086971263750200_Original

4- Lanet olası hileciler!

Online oyunlarda karşımıza çıkan bu insan veya insan benzeri yaratıklar, tüm oyun zevkinizi sömürür.

5- FIFA’nın kalecileri

FIFA oynamışlar bilecektir, şuan su götürmez bir gerçek ki PES ile yarışsa da çoğu platformda en iyi futbol oyunu olarak FIFA serileri gösterilmektedir. Ancak dünyanın en iyi oyunu olan bu oyunda kaleciler.. Ah kaleciler! Sanki beyinlerini maçtan önce çıkarmış gibiler..

CEVAP VER