Bu içeriğimizde dünyasının en karizmatik karakterlerine dair tamamiyle amaçlı bir liste ile karşınızdayız.

Oyun dünyası evreninden sayısız oyun geçti. Peki oyun dünyasına en fazla damga vuran, en karizmatik karakterler hangileri?

KRATOS

Bitmek bilmeyen öfkesi, inanılmaz bir karizmaya sahip oluşu, değişik saç yapısı ile bilinir.

VİTO SCALETTA

Mafia 2 oyununda yönettiğimiz karakter olan Vito Scaletta, kararlı bakışları, oyunun başında sigarasını yağmur sesi eşliğinde tüttürürken ki anılara dalışı, yetenekleri ile dikkat çekti.

vito

MAX PAYNE

Max Payne serisinde yönettiğimiz karakterin intikam duygusu ile kavrulması, bıraktığı kirli sakalı ile harmanlanıp akıllarımıza kazındı.

TOMMY VERCETTİ

Tommy, Gta Vice City oyununda yönettiğimiz karakterimizin ismiydi. Son derece güzel bir oyun olan Gta Vice City’de Tomy Vercetti karizması ile hep dikkat çekti.

ALTAİR

Assasins Creed serisinin birinci oyununda yönettiğimiz karakter olan Altair, kopuk parmağının arasından çıkarttığı gizli bıçağı, suikastleri, kendine olan inanılmaz güveni ve kapşonu ile en karizma oyun karakterlerindendi.

EZİO

Altair’den bahsedip Ezio’dan bahsetmemek olmaz. Ezio, özellikle üçüncü oyunda olgunlaşmış yaşını almış yapısı, ustaca suikastleri, saygınlığı ile bilinen bir karakterdi. Ezio karakterine, Revalations oyunundan sonra hala daha da yaşlanmış bir usta öğretici olarak Ubisoft tarafından oyunlarda yer veriliyor.

HİTMAN

Zeki suikastler gerçekleştiren kel karakterimizin belki de kelliği ve başının arkasındaki bandı onu bu kadar karizma gösteren şeydi.

 

CEVAP VER