Outlast II’yi geliştiren oyun firması Red Barrels Games merakla beklenen yeni yapımın çıkış tarihini açıkladı. Buna göre 25 Nisan tarihinde Outlast’ın yeni serisi PlayStation 4, Xbox One ve PC platformları için hem fiziksel hem de dijital olarak satışa çıkacak.

Uzun süredir çıkışı bekleniyordu

Gerek yerli, gerekse yabancı Youtube kanallarınca birçok kez videoya konuk edilen korku dolu hayatta kalma oyunu Outlast çok beğenilmişti. Gerek yüksek kaliteli grafikleri, gerek ses tasarımı ve senaryosuyla oyuncuların takdirini kazanan Outlast’ın bu kez ikincisi hazırlandı. İlk oyundaki evrenin aynısı ’de de oyuncuların karşısına çıkacak, ancak farklı karakter ve düzenlemelerle birlikte. İnsan zihninin en derin noktalarına ve karanlık sırlarına uzanan tehlikeli ama bir o kadar da heyecan verici bir macera ’de yer alacak.

Sınırlarınızı zorlayın

Bir insan en fazla ne kadar korkabilir? Şiddete ve depresyona ne kadar eğilimli olabilir? Outlast 2’nin yapımcılarına göre korku inanç körlüğünden meydana gelir. Bu yüzden oyun, satın alanların inancını test edecek ve akıl sağlığı yerinde hiçbir insanın yapamayacağı şeylere zorlayacak bir tasarıma sahip.

Oyunda eşi Lynn ile birlikte çalışan Blake Langermann isimli bir karakteri canlandırıyorsunuz. Hiç kimsenin bulaşmaya cesaret edemeyeceği en korkunç haber konularını araştırmayı görev bilen iki araştırmacı gazetecisiniz. Jane Doe isimli hamile bir kadının potansiyel cinayete kurban gitmesini araştırdığınız oyunda kendinizi Arizona’nın çöllerinde buluyorsunuz.

CEVAP VER