Adobe Flash altyapısını kullanarak geliştirdiği oyunlarla 2000’li yıllara damgasını vuran Miniclip firması, şimdilerde oyun konsolu ve PC platformu üzerine çalışmalarını yoğunlaştırmış bulunuyor. Oyuncular tarafından çok beğenilen oyununun Xbox One, PS4 ve PC’ye uyarlanacağını duyurduğumuz Miniclip nihayet çalışmalarını başarıyla tamamladı ve oyunu tüm platformlarda oynanabilir hale getirdi. Şuan tüm sanal oyun mağazaları üzerinden ’yu satın alabilmeniz mümkün!

Dijital kopyasını 15.99$ karşılığında indirebileceğiniz MX Nitro’da yalnızca tekli oyun modu yok. Gerçek çok oyuncu desteğinin yanı sıra toplam 40 yarış pisti oyundaki yerini almış durumda. Motokros yaparken 55 farklı özgün hareketi yapabileceğiniz gibi, nitro ile dolan motorları yönlendirirken kendi hareketlerinizi geliştirebilmeniz de mümkün. Aksiyon ve heyecan dolu bir yarış oyunu oynamak isteyenler için kesinlikle ideal bir yapım ortaya çıkmış. Satışa çıkmasının ardından oyuna gösterilen yoğun ilgi zaten bunun bir kanıtı.

Solo modu 40 saat sürüyor

MX Nitro’nun tek oyunculu solo modunu 40 saatte ancak bitirebiliyorsunuz. Xbox One konsolunuz üzerinden Xbox Oyun Mağazası’nı ziyaret edebilir, PS4 sahibiyseniz yine sanal mağazadan satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz. PC oyuncuları da Steam platformunu kullanabilirler.

Oyunun PS4 için yayınlanan tanıtım videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz:

Görüldüğü üzere etkileyici grafikler, muhteşem müzikler ve macera dolu bir oyun ortaya çıkmış. Döviz kuru yükseldiği için fiyatı biraz pahalı gelebilir, ancak muadilleriyle kıyaslandığında 15.99 $ ücreti yine de makul.

CEVAP VER