2K Games ve Hangar 13 oyun stüdyoları tarafından geliştirilen ’e yeni bir ücretsiz güncelleme verildi. Buna göre artık oyunda kullandığınız arabaları modifiye edebilmeniz ve yarışlara katılıp para kazanabilmeniz mümkün hale geldi.

New Bordeaux şehrindeki 12 yarışı kazandıktan sonra aracınızı modifiye etmek için gerekli tüm parçaların kilidini açabiliyorsunuz. Üstelik tüm yarışları başarıyla birinci sırada bitirmenizin ardından Griffin Marauder isimli yeni aracı da garajınıza ekleyebiliyorsunuz. İşin ilginç yanı, oyunda bu araca sahip olmanın tek yolu 12 yarışı da kazanmak.

Ücretsiz olarak kullanıma sunulan bu güncellemede arabaları modifiye etmek için kullanabileceğiniz bir sürü parça var. Egzoz, spoyler, jantlar, yan şeritler ve daha nicesini göz zevkinize göre değiştirebilirsiniz. Toplamda 50 farklı özel parçayı seçebilirsiniz. Arabalarla ilgili özelleştirmelere ek olarak Lincoln karakterinin giymesi için yeni kıyafetlerin de oyuna eklendiğini not düşmek gerekir.

Bu yeni kıyafetler aynı zamanda Bad, Bad Mr. Burke ve On the Prowl karakterleri tarafından da giyilebiliyor. My2K hesabınızı oyunla eşleştirdiğinizde Classico ismi verilen özel bir kıyafetin kilidini de açabiliyorsunuz. Ayrıca Il Duca adı verilen özel yapım bir altı patlar tabanca da envanterinize ekleniyor.

 

Tıpkı GTA serisi gibi açık dünyada geçen bir macera oyunu olan Mafia 3 şuanda PC, Xbox One ve PlayStation 4 platformlarında oynanabiliyor. İlk haftasında 4.5 milyon kopya satan oyun 2016’nın en başarılı oyunları arasında gösteriliyor.

 

CEVAP VER