Sony’nin Playstation YouTube kanalında paylaştığı yeni bir oyun tanıtım videosu, şuana kadar paylaşılan en kötü tanıtım videolarından birisi olarak tarihe geçti. Oyuncular, adeta tanıtım videosunu dislike yağmuruna tuttular ve oldukça eleştirilen bir video oldu. Söz konusu tanıtım videosu, Life of Black Tiger isimli bir oyuna ait.

MOBİLDEN UYARLAMA

Life of Black Tiger, Playstation 4 platformu için duyurulan bir başka oyun olmuştu. Söz konusu oyun, mobil platformda kendisini göstermekteydi ve mobil platformdan Playstation 4 platformuna aktarılacak bir oyun olarak bakılıyordu ve öyle de oldu. Sony, resmi YouTube Playstation hesabından yaptığı bir paylaşım ile Life of Black Tiger fragman videosunu yayınladı ve olanlar oldu. Playstation severler, oyun videosuna çok büyük eleştiriler yaptılar. Peki bu eleştirilerin sebebi ne?

life ofa lie

PLAYSTATİON KALİTESİNE YAKIŞMAYAN BİR OYUN

Playstation 4’e uyarlanan oyunlar genel olarak gayet kaliteli yapımlardır ancak Life of Black Tiger için aynı şeyi söylemek zor. Oyunun tanıtım videosunda açıkça görülüyor ki Playstation platformuna kesinlikle yakışmayacak grafiklere sahip. Üstelik sadece tanıtım videosunda dahi pek çok oyun hatası göze batıyor ve aynı zamanda oyunun akıcı da olmadığı net bir biçimde gözüküyor. Bu demek oluyor ki oyun Playstation için güzel bir biçimde portlanamamış. Söz konusu videoyu aşağıdan izleyip siz de görüşünüzü yorum olarak gönderebilirsiniz ;

CEVAP VER