Alda Games tarafından geliştirilen ve yayınlanan oyunu, bize tek oyunculu bir aksiyon oyununun kapılarını açıyor. 21 Ekim 2016’da yayınlana oyunda Fransızca, Almanca, Portekizce, Rusça, Basitleştirilmiş Çince ve Çekçe’ye arayüz ve altyazı desteği sağlanırken İngilizce’de bunların yanında seslendirme desteği de bulunuyor. Türkçe dil desteği bulunmayan oyun büyük bir indirim ile 27 Ekim’e kadar 10 lira 80 kuruşa düşüyor. %40 indirim uygulanan oyunun asıl fiyatı 18 lira.

Oyun, iyi diye tabir edebileceğimiz zorlu bir oyun. Eğlenceli ve de güzel tasarlanmış bir oyun olan Killing Room, kimi zaman sizi aşırı derecede zorluyor.

killing-room

Konsepti ve hikayesi güzel olan oyunun işleyişinde biraz sıkıntı var gibi duruyor. Oyundaki eşyalar ve rastgele gelen düzenler iyi özellikler katarken çift monitör kulmak zor mekanik açısından sıkıntı yaşatıyor.

Fiyatına göre iyi bir oyun olan Killing Room, eğer FPS oyunlarının sıkı bir takipçisi iseniz kesinlikle denemeniz gereken bir oyun olacaktır.

Herkese önerebileceğim bu oyun, bir seviyeden sonra bağımlılık seviyesine geliyor. Düşman tarafından feci halde öldürüldükten sonra sinirlenerek daha bir şevkle oyunu oynamaya başlıyorsunuz.

Bunların haricinde, level ayarlamasının kötü olduğunu düşünüyorum. Silahların mekaniğinde de bana göre kötü gelen birkaç işleyiş hatası var ve nişan çubuğumuz biraz sıkıntılı. Sıkıntılıdan kastım bir sorun olması değil, oldukça zorlaştırılmış olması. Kim bilir belki de kimine göre bir sorundur..

CEVAP VER