Günümüzde birçok alışveriş merkezine İstanbul ve Ankara gibi büyük şehirlerin hemen her ilçesinde rastlayabilmek mümkün. Ayakkabı ve giysi mağazalarından tutun, sinema salonları ve restoranlara kadar geniş bir yelpazede ziyaret edilebilecek onlarca dükkan AVM’lerde sizleri bekliyor. Peki hiç merak ettiniz mi, bu devasa yapılar nasıl yönetiliyor? Dahası, hiç kendi AVM’nizi kurup yönetmenin nasıl bir his olduğunu öğrenmek ister misiniz? Cevabınız evetse, hemen isimli bu oyunun eğlenceli dünyasına ilk adımı atabilirsiniz.

Google Play Store üzerinden ücretsiz olarak Android işletim sistemine sahip telefonlarınıza kurabileceğiniz bu uygulama, kendi AVM’nizi tasarlayıp en lüks marka ve ürünlerle doldurmanıza imkan veriyor.

Bölümleri ilerledikçe yeni katlar inşa edebilme hakkına kavuşuyor ve AVM binasını daha da büyütebiliyorsunuz. Giysi, ayakkabı, çanta, teknoloji, mücevher, güzellik ürünleri, restoranlar ve hizmet sektörü başta olmak üzere aklınıza gelebilecek hemen her alandan dükkanı AVM’nize kurarak daha fazla müşteri çekebilmeniz de mümkün. Üstelik diğer rakip AVM’leri ziyaret ederek onlardan dekorasyon fikirleri de alabilirsiniz.

Şuan için yalnızca Android cihazlara yüklenebilen oyun, yakında Steam üzerinden de kullanıma sunulacak ve Windows bilgisayarlara kurulabilecek.

AVM bünyesinde çalışacak yeni personelleri istihdam ettikten sonra ziyaretçi kitlesini genişletebilir, dünya sıralamasına girerek en büyük AVM olmaya çalışabilirsiniz. Müşterilerinizi mutlu etmeyi başardıkça oyundan aldığınız zevk de artacak ve zamanın nasıl akıp geçtiğini fark etmeyeceksiniz bile.

Oyunu indirmek için ziyaret edebilirsiniz.
play.google.com/store/apps/details?id=com.dreamssoftgames.myshopcenter

CEVAP VER