’nin merakla beklenen yeni oyunu Call of Duty : ‘ın merakla beklenen yeni silahları sonunda oyunseverlerle buluştu. İşte tüm detaylar.

Savaş oyunu denilince akla ilk gelen oyunlardan olan ve türünün en önemli temsilcilerinden Call of Duty serisinin merakla beklenen yeni oyunu olan Call of Duty : Infinite Warfare’ın ilk betası 4 için yarın çıkacak. Oyunseverler bir yandan bu betayı beklerken bir yandan da Call of Duty’nin yeni oyunu hakkında yeni detayları bekliyor. Infinite Warfare ile ilgili hemen hemen her gün yeni bir bilgi gelirken son olarak oyunda çoklu oyuncularla oynamak üzere geliştirilen silahlar görücüye çıktı.

Call of Duty’nin yeni oyununda oyunseverleri çok heyecanlandıran yenilikleriden biriside oyuncuların artık kendi silahlarını kendilerinin yaratabilecek olmaları. Bilindiği gibi geçtiğimiz Call of Duty oyunlarında silahların çeşitli parçalarını modifiye edebiliyorken sadece renklerini değiştirebiliyorduk. Bu da tam yaratma olmuyordu. Ancak artık kutulardan düşen epic ya da legendary silahlar yapım planı olarak kullanılabilecek. Oyuncuların sahip olduğu parça puanları ile bu silahlar baştan yaratılabilecek. Oyunun “progress” hissesine çok büyük bir katkı sunacak olan bu yaratma sistemi kullanıcılara has silahların oluşturulmasında ve kendi karakterlerini oyuna yansıtmada büyük katkı sağlayacak.

Son olarak Call of Duty’nin son oyunu Call of Duty : Infinite Warfare, 4 Kasım 2016 tarihinde popüler oyun konsolları olan PlayStation 4 ve üzeri konsollara çıkacakken, Xbox One ve Bilgisayar platformuna da çıkacak. Oyunun fiyatı ve sistem gereksinimleri şimdilik açıklanmadı. İşte Call of Duty : Infinite Warfare’da silah yaratma videosu.

CEVAP VER