Geçtiğimiz aylarda CEO moduna kavuşan , şimdi ise Import/Export (İthalat – ihracat) güncellemesi aldı! PS4, Xbox One ve PC için yayınlanan güncelleme yapımcı firma Rockstar tarafından oyunculara müjdelendi.

Buna göre artık oyun içinde sanal bir şirket yöneten CEO’lar, lüks araçları çalıp satma işine de el atacaklar. Oyunda yer alan özel garajlarda yaklaşık 60 aracı depolayabilecekler ve bu araçları satıp para kazanabilecekler. Yeni eklenen özel araçlar da oyundaki yerini almış bulunuyor. Bu araçları toplayıp para kazandıktan sonra çete savaşlarındaki kozunuzu güçlendirebilmeniz mümkün olacak.

Güncellemede hangi yenilikler var?

Özel araçlar

BF Ramp Buggy
JoBuilt Phantom Edge
Karin Technical Aqua
Nagasaki Blazer Aqua
Brute Armored Boxville
MTL Wastelander
Imponte Ruiner 2000
Coil Rocket Voltic

Arabalar

Principe Diablous and Diablous Custom
Annis Elegy Retro Custom
Pegassi Tempesta
Ocelot Penetratorw

Mülkler

Araba garajları
Özel yapım garajlar

Çete modu aktif hale geldi!

Import/Export güncellemesiyle birlikte oyunda yeni bir mod daha aktifleştirildi. Turf Wars, yani çete savaşlarını mümkün hale getiren bu mod sayesinde kendi çetenizi kurup bölgeleri ele geçirmeye başlayabileceksiniz. Her çetenin kendine özel bir rengi bulunacak ve haritadaki bölgeleri o renge dahil etmek için silahlı çatışmalara girebileceksiniz. Zaten GTA: San Andreas oynamışsanız bu moda pek de yabancı sayılmazsınız.

Yeni DLC’ye kavuşmak için kullandığınız platform üzerinden ’i güncellemeniz gerekecek.

CEVAP VER